Bloghttp://anadolezalova.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskPreskúmaj ma pomaličky... (anadolezalova) Mon, 12 Aug 2013 01:01:34 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/335087/Preskumaj-ma-pomalicky.html?ref=rssŽivot (anadolezalova) Tue, 28 May 2013 01:04:44 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/329517/Zivot.html?ref=rssA ide sa ďalej.... (anadolezalova)túto báseň venujem všetkým uboleným dušiam..a skláňam sa pred silou človeka,čo stále nachádza silu v sebe,napriek okolnostiam ísť ďalej...Sun, 12 May 2013 21:33:27 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/328272/A-ide-sa-dalej.html?ref=rssPíšem si s bohom (anadolezalova) Sat, 11 May 2013 19:21:34 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/328182/Pisem-si-s-bohom.html?ref=rssČítaj srdcom... (anadolezalova) Sat, 06 Apr 2013 11:52:01 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/325388/Citaj-srdcom.html?ref=rssO láske... (anadolezalova) Sat, 30 Mar 2013 23:51:30 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/324821/O-laske.html?ref=rssKeď... (anadolezalova) Sat, 30 Mar 2013 23:48:11 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/324820/Ked.html?ref=rssV dotykoch... (anadolezalova) Tue, 12 Mar 2013 00:14:08 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/323061/V-dotykoch.html?ref=rssČo má prísť príde... (anadolezalova) Sat, 02 Mar 2013 23:13:20 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/322306/Co-ma-prist-pride.html?ref=rssVirtualita (anadolezalova) Tue, 26 Feb 2013 09:36:07 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/321890/Virtualita.html?ref=rssErotika... (anadolezalova) Sat, 23 Feb 2013 21:51:14 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/321692/Erotika.html?ref=rssSchíza... (anadolezalova) Fri, 22 Feb 2013 22:35:37 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/321605/Schiza.html?ref=rssProtiklady... (anadolezalova) Thu, 21 Feb 2013 21:40:54 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/321501/Protiklady.html?ref=rssDosť bolo smútku... (anadolezalova) Tue, 12 Feb 2013 23:49:19 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/320747/Dost-bolo-smutku.html?ref=rssDole... (anadolezalova) Sun, 10 Feb 2013 17:15:44 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/320518/Dole.html?ref=rssLavína (anadolezalova) Wed, 23 Jan 2013 23:25:50 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/319063/Lavina.html?ref=rssSpomienky (anadolezalova)pokus o druhý text na objednávku:)Wed, 23 Jan 2013 15:54:22 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/319022/Spomienky.html?ref=rssPríbeh... (anadolezalova) Sun, 20 Jan 2013 21:52:38 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/318793/Pribeh.html?ref=rssZmierená (anadolezalova) Fri, 11 Jan 2013 23:51:38 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/318104/Zmierena.html?ref=rssRozpačité vnímanie (anadolezalova) Fri, 11 Jan 2013 23:41:44 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/318103/Rozpacite-vnimanie.html?ref=rssKoniec sveta (anadolezalova) Fri, 21 Dec 2012 00:23:34 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/316575/Koniec-sveta.html?ref=rssZlep moje srdce... (anadolezalova) Sat, 08 Dec 2012 20:36:57 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/315568/Zlep-moje-srdce.html?ref=rssPredohra (anadolezalova) Fri, 07 Dec 2012 08:24:04 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/315445/Predohra.html?ref=rssStúpam hore! (anadolezalova) Mon, 26 Nov 2012 01:52:57 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/314350/Stupam-hore.html?ref=rssNový deň... (anadolezalova) Wed, 14 Nov 2012 16:50:17 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/313249/Novy-den.html?ref=rssLáska (anadolezalova) Wed, 14 Nov 2012 16:12:22 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/313245/Laska.html?ref=rssverím... (anadolezalova) Sat, 03 Nov 2012 21:56:32 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/312328/verim.html?ref=rssLen pre tvoj úsmev (anadolezalova)môj prvý text piesne na objednávku:)Wed, 31 Oct 2012 16:15:37 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/312056/Len-pre-tvoj-usmev.html?ref=rssVoľba (anadolezalova) Sun, 28 Oct 2012 17:10:50 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/311791/Volba.html?ref=rssSpomienka (anadolezalova) Sun, 28 Oct 2012 16:53:17 +0100http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/311785/Spomienka.html?ref=rssSpomaľme! (anadolezalova) Fri, 26 Oct 2012 13:37:38 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/311608/Spomalme.html?ref=rssBludička (anadolezalova) Mon, 15 Oct 2012 21:16:54 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/310678/Bludicka.html?ref=rssChcem zanechať stopu! (anadolezalova) Tue, 09 Oct 2012 17:40:31 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/310138/Chcem-zanechat-stopu.html?ref=rssZávislosť (anadolezalova) Sun, 07 Oct 2012 22:45:57 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/309989/Zavislost.html?ref=rssNemrhajme čas! (anadolezalova) Sun, 07 Oct 2012 13:46:11 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/309924/Nemrhajme-cas.html?ref=rssIba tak... (anadolezalova) Wed, 03 Oct 2012 00:21:52 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/309516/Iba-tak.html?ref=rssÚsmev (anadolezalova) Fri, 21 Sep 2012 09:20:05 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/308638/Usmev.html?ref=rssLáska a iné malichernosti (anadolezalova) Mon, 17 Sep 2012 12:39:31 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/308302/Laska-a-ine-malichernosti.html?ref=rssVýkričníková (anadolezalova) Thu, 13 Sep 2012 19:26:56 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/307969/Vykricnikova.html?ref=rssAko žiť? (anadolezalova) Sun, 09 Sep 2012 23:47:46 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/307621/Ako-zit.html?ref=rssNádej (anadolezalova) Mon, 03 Sep 2012 23:15:52 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/307193/Nadej.html?ref=rssHnev (anadolezalova) Sun, 02 Sep 2012 01:27:16 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/307027/Hnev.html?ref=rssLen chvíľku (anadolezalova) Wed, 29 Aug 2012 23:44:29 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/306770/Len-chvilku.html?ref=rssPrebudenie (anadolezalova) Wed, 29 Aug 2012 23:20:32 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/306767/Prebudenie.html?ref=rssMy (anadolezalova) Mon, 27 Aug 2012 09:59:35 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/306538/My.html?ref=rssPokoj (anadolezalova)PokojSun, 26 Aug 2012 11:03:53 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/306460/Pokoj.html?ref=rssSamota (anadolezalova) Sun, 19 Aug 2012 19:24:52 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/305944/Samota.html?ref=rssSvoja (anadolezalova) Sun, 19 Aug 2012 19:20:42 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/305943/Svoja.html?ref=rssLetná báseň (anadolezalova)Báseň vznikla pri slnení:)Sun, 19 Aug 2012 09:24:49 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/305900/Letna-basen.html?ref=rssKresba zvaná život (anadolezalova) Sun, 19 Aug 2012 09:12:31 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/305898/Kresba-zvana-zivot.html?ref=rssRozchod (anadolezalova) Mon, 13 Aug 2012 08:18:28 +0200http://anadolezalova.blog.sme.sk/c/305440/Rozchod.html?ref=rss